Rzetelność, odpowiedzialność oraz zaangażowanie- tymi wartościami, kierujemy się w codziennej pracy.

 

Moglibyśmy, podobnie jak tysiące innych firm, podkreślać, że znamy się na procesach księgowych i nasze usługi rachunkowe poparte są wieloletnim doświadczeniem. Moglibyśmy zamieścić setki referencji. Praktyka nauczyła nas jednak, że rachunkowość to nie tylko te elementy. Najważniejszym jest bowiem rzetelne i indywidualne podejście do problematyki przedsiębiorstwa. Nasze biuro rachunkowe tworzone jest więc przez zespół, który rozumie czym jest outsourcing i waga bycia partnerem dla naszych Klientów w obszarach takich jak księgowość, kadry i płace, czy też wirtualne biuro.

Biuro księgowe CORRECT zatrudnia specjalistów na warunkach gwarantujących stabilność zatrudnienia. Dlatego pracownicy do swoich zadań podchodzą z pasją, nowe zadania traktując jako wyzwanie a nie konieczność. Dlatego każdego dnia przychodzimy do pracy z uśmiechem i wspólnie tworzymy dobrą atmosferę.

Działalność prowadzona przez biuro rachunkowe CORRECT objęta jest ochroną ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej z tytułu wykonywanych usług. Posiadamy również licencję Ministerstwa Finansów nr ………… uprawniającą do prowadzenia biura rachunkowego